HOTEL BYSTRÁ DODRŽIAVA PRE VAŠU OCHRANU OPATRENIA UVZSR


Milí hostia,

pre vašu ochranu sme v Hoteli Bystrá a našom wellness centre prijali nasledovné preventívne opatrenia na zabránenie šírenia Covid-19 v zmysle opatrení UVZSR platných od 15.10.2020:

1)Vstup a pobyt vo vnútorných ako aj vonkajších priestoroch Hotela Bystrá je povolený len osobám s prekrytými hornými dýchacími cestami v zmysle Opatrenia ÚVZ SR pri ohrození verejného zdravia č. OLP/2732/2020. (nevzťahuje sa pre čas potrebný na konzumáciu na hotelovej terase).

2)Pred vstupom do akéhokoľvek priestoru Hotela Bystrá si prosím dezinfikujte ruky (dezinfekcia je umiestnená na viditeľných a označených miestach v priestoroch hotela).

3)Počet zákazníkov v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu jeden zákazník na 15 m2 z plochy prevádzky určenej pre zákazníkov, táto podmienka sa nevzťahuje na deti do 14 rokov v sprievode dospelej osoby. Strava je podávaná formou room service.

4)Pri rezerváciách online je možné využiť online check-in a skrátiť tak čas pri ubytovaní.

5)Ak je to možné, používajte prosím vlastné pero/ceruzku.

6)Do izby počas pobytu hosťa nevstupujeme, len na jeho požiadanie. Prosíme hostí, aby nás informovali do 12:00 hodiny daného dňa o potrebe izbu upratať.

7)Na izbách sú k dispozícii pre hostí dezinfekčné prostriedky.

8)Obsluhujúci personál používa tvárové rúška a medzi obsluhou jednotlivých stolov si dezinfikuje ruky. Príbor je zabalený do papierovej servítky.

9)Obsluhujúci personál vykonáva dezinfekciu stolov a dotykových plôch po každom zákazníkovi.

10)Kuchynský riad je umývaný strojovo, pri teplote vody min. 80°C s použitím vhodného umývacieho prostriedku. Následne je uložený do zariadenia na odkvapkanie riadu.

11)Spoločné priestory v Hoteli Bystrá sú pravidelne umývané „na mokro“ s použitím dezinfekčného roztoku.

12)Spoločné hygienické zariadenie je dezinfikované každú hodinu. 

Od 15.10.2020 až do odvolania ja naše wellness centrum zatvorené!

13) Pri úprave bazénovej vody používame osvedčené technologické postupy.

14) Obsah voľného chlóru a iných vedľajších produktov dezinfekcie udržiavame pri hornej hranici povolených limitných hodnôt podľa platnej legislatívy pre umelé kúpaliská. Frekvenciu prevádzkovej kontroly sme zvýšili na dvojnásobok.

15) Pri prevádzke bazéna pre dojčatá a batoľatá je zabezpečený dostatočný časový interval pre dezinfekciu používaných priestorov, ktorú vykonávame prípravkami s virucídnymi účinkami po každej skupine.

16)Medzi jednotlivými masážami je zachovaný časový odstup potrebný pre dezinfekciu a upratanie.

17)V celom priestore wellness je vykonávaná pravidelná dezinfekcia dotykových plôch.

18)Náš hotelový bazén a vírivky si dlhodobo udržujú vysokú kvalitu vody, pravidelne kontrolovanú príslušným orgánom RÚVZ.

19)V priestoroch všetkých stredísk pravidelne vetráme. Pri vetraní vzduchotechnickým zariadením vo wellness sme zvýšili prietok výmeny vzduchu a zabezpečili jeho trvalý chod.

20)OD 01.06.2020 JE VO WELLNESS ÚPLNE NOVÉ KLIMATIZAČNÉ ZARIADENIE VRÁTANE NOVÉHO NEREZOVÉHO POTRUBIA.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Hotel Bystrá ***

Rezervácia

Opýtajte sa nás

Zavolajte nám alebo sa opýtajte cez email. Naša recepcia vám zodpovie všetky otázky.
+421 48 6195 253